Zatrudnimy - tokarz - frezer, ślusarz

Třinec
Ogłoszenie użytkownika
Strojírny a stavby Třinec, a.s.
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 646

Opis

Opis stanowiska:
- produkcja części według procesu technologicznego, wzgl. rysunku technicznego
- pomiary i kontrola jakości produkowanych części

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe techniczne ze szczególnym uwzględnieniem obróbki metali
- 3 - 5 letniego doświadczenia w pracy na uniwersalnych maszynach do obróbki skrawaniem: tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn, oraz inne podstawowe urządzenia warsztatowe
- znajomości metod i umiejętności wykonywania prac ślusarskich,
- znajomość metod kontroli w zakresie inżynerii
- operacje montażowe
- dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- umiejętności pracy w zespole,
- dyspozycyjności.

Oferujemy:
- umowa o pracę
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i zwiększania swoich umiejętności
- urlop 25 dni
- praca od zaraz

Ogłoszenia promowane

brak zdjęcia

KIEROWCA C+E

PAWŁOWICE
19-06-2024   08:12
ox_zatrudnimy-tokarza-cnc-z-doswiadczeniem-i-osoby-na-produkcje

Zatrudnimy tokarza CNC z doświadczeniem i osoby na produkcję.

Międzyświeć, k. Skoczowa
21-06-2024   15:27
ox_praca-przy-dociepleniach-i-innych-robotach

Praca przy dociepleniach i innych robotach

Dębowiec
04-06-2024   18:57
ox_kelnerkakelner

KELNERKA/KELNER

Ustroń
04-06-2024   15:55
ox_asystentka-dz-logistyki-i-zakupu

Asystent/ka dz. Logistyki i Zakupu

Ustroń
17-06-2024   13:26