ZATRUDNIMY PRACOWNIKA BIUROWEGO

Dębowiec k/Cieszyna
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 1320

Firma produkcyjna z terenu Śląska Cieszyńskiego, zajmująca się skupem i ubojem bydła oraz sprzedażą mięsa wołowego, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
PRACOWNIKA BIUROWEGO

Zadania pracownika:
- Odbieranie rozmów telefonicznych,
- Obsługa klientów firmy, przyjmowanie zamówień
- Sporządzanie dokumentów związanych ze sprzedażą
- Obsługa urządzeń biurowych

Od kandydatów oczekujemy:
- Znajomości obsługi komputera (WORD, EXCEL, poczta),
- Umiejętności pracy w zespole,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat w stabilnej i rzetelnej firmie,
- Zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kadry.pphu-chwastek@wp.pl lub osobiście, w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.\"
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.