Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Z wizytą u Św. Mikołaja-Rovaniemi ! Super Last 656 zł z KTW

Skoczów
Zarchiwizowane: 2018-01-22 14:35
656 
Ogłoszenie użytkownika
Safari Skoczów
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 198

Opis

Poczuj prawdziwą magię świąt podczas wizyty u Św. Mikołaja !

09.12-09.12.2017 z Katowic
w cenie 656 zł/os.

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, przeżywamy go w sposób szczególny, myślimy o prezentach i często przenosimy się myślami do miejsca, w którym moglibyśmy spotkać Świętego Mikołaja. Zapraszamy Państwa właśnie tam, do niewielkiej drewnianej wioski, niedaleko Rovaniemi w Laponii. Dokładnie tam, gdzie przebiega koło podbiegunowe. To doskonała przygoda dla dzieci i dorosłych, bo w domu Świętego Mikołaja każdy jest dzieckiem!
Oddawien dawna wioska jest oficjalną siedziba Świętego Mikołaja, w wiosce jest urząd pocztowy Św. Mikołaja, liczne sklepy z pamiątkami, kafeterie, ale oczywiście najważniejsze jest jego biuro - jedyny budynek wyrastający powyżej niskiej zabudowy, z efektowną wieżyczką, na której umieszczony jest portret Mikołaja. Audiencja jest udzielana w ciepłym, przytulnym pokoju, gdzie nadworny elf robi pamiątkowe zdjęcia.
Ale to nie jedyne atrakcje, które zapewnia nam wioska będąca mikołajową siedzibą. Mamy do dyspozycji mnóstwo atrakcji, które spowodują, że będą to niezapomniane chwile: jazda zaprzęgami psów husky i saniami zaprzężonymi w renifery, udział w lapońskiej ceremonii i mnóstwo zabawy pod opieką pilotów i animatorów.

Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.

Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem charterowymdo Rovaniemi, transfer lotnisko - wioska Św. Mikołaja - lotnisko, opiekę pilota, ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP, Assistance, bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów uczestnictwa w programie, lunchu podczas programu (koszt pakietu wraz z lunchem 230 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) oraz innych wydatków osobistych.

Zainteresowała Cię oferta ?
Dzwoń !

B.P. Safari-Smaki Świata
ul. Ustrońska 4
43-430 Skoczów
tel 602-621-121, 33 851-22-77
buro@safari-s.pl
www.safari-s.pl
Wróć

Ogłoszenia promowane