Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.

Szlifierz

Skoczów
Zarchiwizowane: 2017-12-21 12:11
Ogłoszenie użytkownika
Staff Service
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 316

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko:
SZLIFIERZ

Główne obowiązki:
1) Obsługa elektronarzędzi ( wiertarka, wkrętarka, szlifierka do drewna)
2) Klejenie, nabijanie elementów drewnianych
Dodatkowe informacje:
1) gwarantujemy przyuczenie nowych pracowników,
2) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,
3) miejsce wykonywania pracy: Jasienica.

Wymagania wobec kandydatów:
1) gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej,
2) chęć długotermiowej współpracy,
3) chęć nauki zawodu.

OFERUJEMY:
zapewniamy wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków,
terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
odprowadzamy składki ZUS oraz zapewniamy urlop i świadczenia pracownicze,
oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

Jak aplikować - informacje
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i zaznaczonym numerem referencyjnym JPS/34/2017, na adres: cv@staffservice.com.pl

STAFF Service Sp. z o.o.
Agencja Zatrudnienia (nr licencji 115)

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
\'\'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)\'\'.

Ogłoszenia promowane