Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.

Praca w Czechach - Karwina

Pogwizdów
Zarchiwizowane: 2018-01-22 14:35
Ogłoszenie użytkownika
praca.ostrawa.
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 563

Opis

Pracownica linii montażowej - Karviná, zatrudnienie pod firmę, możliwość pracy od zaraz
Dla międzynarowej firmy specializującej się w produkcji części rowerowych, poszukujemy odpowiedzialne i zręczne kandydatki.

Zatrudnienie bezpośrednio pod firmę.

Możliwość przystąpienia do pracy od zaraz.

OFERUJEMY:
- umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
- wynagrodzenie początkowe: 14000 Kč + 2000 Kč bonus za obecność + bonusy zgodne z Kodeksem Pracy
- po zakończeniu okresu próbnego możliwość podwyższenia wynagrodzenia o 1500 Kč
- obiad za 1 Kč, w czasie nocnych zmian bony o wartości 50 Kč
- urlop 25 dní
- zatrudnienie pod firmę
- poranne i nocne zmiany(pon-pt 6:00-14:20, nd-pt 21:25-6:00) - wolne soboty
- OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIąZKóW:
- Kompletowanie części, praca przy linii produkcyjnej, finalizacja produktu
- Fizyczna praca w pozycji stojącej

WYMAGANIA:
- nie wymagamy doświadczenia
- zręczność manualna, zdolności motoryczne, szybkość
- odpowiedzialność, niezależność, pracowitość

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca.ostrawa@gmail.com lub o telefon pod numer: +420734444921.

Ogłoszenia promowane