Praca Recepcjonistka

Ustroń
Ogłoszenie użytkownika
Monika
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 1588

Opis

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie min. średnie
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów zarządzania hotelem (PMS) - znajomość programu Plaza będzie dodatkowym atutem
Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Najważniejsze obowiązki:
Bieżąca obsługa recepcji
Przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności
Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
Przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów
Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Oferujemy:
Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem na adres e-mail: marketing@parkponiwiec.pl

W temacie prosimy umieścić stanowisko:
Recepcjonista - Ustroń

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."

Ogłoszenia promowane

ox_zatrudnimy-laminator

ZATRUDNIMY LAMINATOR

Bażanowice
10-06-2024   08:12
ox_zatrudnimy-tokarza-cnc-z-doswiadczeniem-i-osoby-na-produkcje

Zatrudnimy tokarza CNC z doświadczeniem i osoby na produkcję.

Międzyświeć, k. Skoczowa
21-06-2024   15:27
ox_asystentka-dz-logistyki-i-zakupu

Asystent/ka dz. Logistyki i Zakupu

Ustroń
17-06-2024   13:26
ox_praca-przy-dociepleniach-i-innych-robotach

Praca przy dociepleniach i innych robotach

Dębowiec
04-06-2024   18:57
brak zdjęcia

KIEROWCA C+E

PAWŁOWICE
19-06-2024   08:12