NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. zatrudni na stanowisku spawacz

Cieszyn
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 307

Opis

Opis stanowiska:
- spawanie elementów stalowych (stal konstrukcyjna S235JR)

Wymagania:
- uprawnienia spawalnicze metodą MAG/MIG/TIG
- mile widziana umiejętność posługiwania się szlifierką kątową
- mile widziane doświadczenie
- duża motywacja do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat
- umowa o pracę
- pracę w systemie 2-zmianowym
- po okresie próbnym płacę na poziomie 2.700,00 zł netto
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

CV prosimy przesyłać na adres kadry@nordflam.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: \'\'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Cieszynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)\'\'.