Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Niezapomniany Sylwester na Promie ! Tylko 1349 zł/os.

Skoczów
Zarchiwizowane: 2018-01-22 14:35
1 349 
Ogłoszenie użytkownika
Safari Skoczów
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 165

Opis

Niezapomniany Sylwester na Promie
Sztokholm, Ryga, Wilno
29.12-02.01.2018 z Bielska Białej
w cenie 1349 zł/os.

REJS SYLWESTROWY - to wyjątkowa oferta na spędzenie sylwestra. Podróż luksusowymi statkami, oraz bogaty program dają gwarancję udanego wyjazdu. Komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy z nowościami najlepszych firm oferowane w przystępnych cenach, rozrywki międzynarodowe i prawdziwa atmosfera kasyna - wszystko to czeka na Państwa na pokładzie promu. Odwiedzimy trzy kraje i trzy różne kultury. Niesamowite i wciąż trochę polskie Wilno, unikalną i jedyną w swoim rodzaju ze względu na architekturę Rygę oraz stolicę Szwecji - malowniczy Sztokholm.

Ramowy program imprezy
1 dzień
Wyjazd z Polski.
2 dzień
W godzinach rannych przyjazd do Rygi. Zwiedzanie - Stare Miasto - kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, protestancka katedra NMP (największy kościół w krajach bałtyckich), plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek - Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Parlament - dawny budynek rycerstwa inflanckiego, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Zaokrętowanie na prom z Rygi do Sztokholmu (rejs nocny). Nocny rejs do Sztokholmu. Nocleg na statku.
3 dzień
Śniadanie w restauracji bufetowej. Przypłynięcie do portu w Sztokholmie. Wyjazd z centrum Sztokholmu - stolicy Szwecji. Zwiedzanie miasta - Gamla Stan (Stare miasto), Spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami, następnie Stortorget - plac główny, gmach giełdy - Bosen - w którym odbywają się spotkania Akademii Szwedzkiej, decydującej o przyznaniu literackiej Nagrody Nobla. Storkyrkan - katedra gotycką najstarsza budowla na Starym Mieście. Kungliga Slottet - Pałac Królewski wzniesiony na miejscu twierdzy Trzy Korony. Czas wolny. Zaokrętowanie na prom ze Sztokholmu do Rygi. Nocny rejs do Rygi. Obiadokolacja sylwestrowa w restauracji bufetowej na statku. ZABAWA SYLWESTROWA na luksusowym statku wycieczkowym. W trakcie wieczoru liczne atrakcje m. in. programy artystyczne, występ zespołów, dyskoteka, loteria, na której można wygrać kolejny rejs. W czasie wieczoru dwukrotne powitanie Nowego Roku wg czasu lokalnego łotewskiego i szwedzkiego.
4 dzień
Śniadanie w restauracji bufetowej. Przypłynięcie do portu w Rydze, wyokrętowanie. Przyjazd do Wilna. Spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę UNESCO. Zwiedzanie m. in. Ostra Brama z wejściem do Kaplicy z obrazem matki boskiej ostrobramskiej, Uniwersytet im. Stefana Batorego, kościół św. Ducha oraz archikatedra wileńska z grobami królewskimi wraz z kaplicą św. Kazimierza, wyjazd do Polski.
5 dzień
Powrót do Polski w godzinach rannych.

Zakwaterowanie
2 noclegi na promie Tallink Silja - Romantica w kabinach wewnętrznych 2,3,4 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic. Na promie znajduje jest dostęp do wi-fi, restauracja, sklepy, aquazone oraz kasyno.

Cena zawiera
- przejazd autokarem LUX,
- ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna),
- 2 śniadania z bogatym menu bufetowym,
- 2 noclegi na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego armatora Tallink Silja - Isalbella w kabinach wewnętrznych 4 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic (możliwość zakwaterowania 2, 3 lub 4 osób),
- kolacja sylwestrowa z bogatym menu bufetowym (bary sałatkowe, przystawki, owoce morza, ryby, łosoś, kawior, wędliny, sery, dania ciepłe, mięsa różnego rodzaju, zupy, kuchnia włoska, desery, nielimitowane napoje - kawa, herbata, piwo wino białe i czerwone),
- zabawa sylwestrowa na pokładzie statku w dyskotece (2 kupony na drinki do wykorzystania w barze),
- opieka pilota,
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera
Biletów wstępu, przejazdów komunikacją miejską i ewentualnych przewodników lokalnych - ok. 20 EUR/os., ok. 200 SEK/os. (płatne u pilota)
Orientacyjne ceny biletów
Ryga
Katedra - ok. 3 EUR/os.
Sztokholm
Muzeum Vasa www.vasamuseet.se dla młodzieży do 18 lat - bezpłatne, osoby powyżej 18 lat - ok. 150 SEK/os.
Przewodnik Sztokholm - ok. 50 SEK/os.
Wilno
Przewodnik - ok. 2 EUR/os.
Uniwersytet im. Stefana Batorego www.muziejus.vu.lt dorośli - ok. 2,5 EUR/os., uczniowie, studenci - ok. 1,5 EUR/os.
Archikatedra Wileńska www.katedra.lt Podziemia katedry dorośli - ok. 4,5 EUR/os., uczniowie, studenci - ok. 2,5 EUR/os.

Zainteresowała Cię oferta ?
Dzwoń !

B.P. Safari-Smaki Świata
ul. Ustrońska 4
43-430 Skoczów
tel 602-621-121, 33 851-22-77
buro@safari-s.pl
www.safari-s.pl
Wróć

Ogłoszenia promowane