
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć
Wróć
Nawigacja turystyczna GARMIN GPSMAP 62s
Skoczów
Zarchiwizowane:
2018-07-15 14:22
Opis
Opis przedmiotu:
Nawigacja turystyczna Garmin GPSMAP 62 to najlepsze w swojej klasie przenośne urządzenie GPS z zainstalowaną bazową mapą świata.
Zestaw zawiera nawigację turystyczną Garmin GPSMAP 62, zaczep z karabińczykiem oraz pokrowiec.
Stan urządzenia: bardzo dobry - na urządzeniu brak śladów urządzenia, gdyż zawsze był używany w pokrowcu.
Możliwość obejrzenia urządzenia w Skoczowie, Sosnowcu lub Katowicach.
Polecam urządzenie dla mniej lub bardziej wprawionych turystów górskich. Bardzo długo trzymają baterie (ok. 20 godzin) - starcza na cały dzień wyprawy. Do tego urządzenie jest wodoszczelne co w 100% mogę potwierdzić - świetnie się spisało przy gęstej mgle i padającej marznącej mżawce na Babiej Górze, gdzie bez tej nawigacji nie weszlibyśmy na szczyt i dalej z niego byśmy nie potrafili samodzielnie zejść. Widoczność w ten zimowy dzień wynosiła do 10 metrów, co przy wietrze i padającej marznącej mżawce oraz mocno zmrożonym ubitym śniegu (bez wyodrębnionych śladów na ścieżce) sprawiło, że gdybyśmy nie mieli tego urządzenia musielibyśmy zawrócić w połowie drogi. Nawigacja pomogła nam znaleźć ścieżkę na szczyt i dalej do schroniska.
Sprzedaję z uwagi na to, że teraz z uwagi na rodzinkę (małe dzieci) urządzenie leży na półce nieużywane.
Dane techniczne, które można naleźć również na stronie internetowej Producenta (https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/63800):
2,6-calowy, kolorowy ekran, czytelny nawet w pełnym słońcu
Wbudowana mapa bazowa całego świata z cieniowanym reliefem
Bardzo czuła śrubowa antena GPS z czterema zwojami zapewnia niezrównany odbiór
1,7 GB pamięci wewnętrznej
Obsługa obrazów satelitarnych BirdsEye, własnych map Garmin oraz nawigacji do zdjęć
Wymiary fizyczne 6,1 x 16,0 x 3,6 cm (2,4 x 6,3 x 1,4 cala)
Masa: 260,1 g (9,2 uncji) z bateriami
Klasa wodoszczelności: IPX7
Bateria: 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Typ wyświetlacza: kolorowy (65 tys.), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 3,6 x 5,5 cm (szer. x wys.), przekątna 2,6" (6,6 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 160 x 240 pikseli
Czas działania baterii: 20 godz.
Pamięć/historia: 1,7 GB
Bardzo czuły odbiornik