Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.

Młodszy specjalista ds. Zaopatrzenia

Ustroń
Zarchiwizowane: 2017-12-21 12:11
Ogłoszenie użytkownika
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 545

Opis

Opis stanowiska:

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
Prowadzenie negocjacji handlowych
Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu
Składanie zamówień u dostawców oraz bieżąca analiza potrzeb zakładu
Stały nadzór nad flotą samochodową i jej obsługa
Nadzór nad budynkami mieszkalnymi Zarządu
Opieka nad koreańskimi menadżerami i ich rodzinami

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie
Znajomość programów Word, Excel
Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do podróży służbowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacjaseungsan@gmail.com w tytule maila wpisując: Młodszy specjalista ds. Zaopatrzenia.

Aplikacje wysłane tylko w języku polskim nie będą brane pod uwagę.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenia promowane