
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć
Wróć
Mieszkanie z ogrodem i garażem - do wprowadzenia - Kończyce Małe
Kończyce Małe
Zarchiwizowane:
2021-08-21 14:00
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług KONTUR nieruchomości.
Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w Kończycach Małych w sąsiedztwie Zamku.
Mieszkanie znajduje się w budynku który przeszedł kapitalny remont.
Do dyspozycji przyszłego właściciela jest ogród (do wyłącznego korzystania), garaż oraz parking zlokalizowany od frontu budynku.
Mieszkanie jest dwupoziomowe o powierzchni ok 69 m2 położone jest na I piętrze. Składa się ono z:
pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, oddzielnej łazienki z WC, oraz z przedpokoju. Na dolnej kondygnacji znajduje się pokój oraz przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (8,72m2) oraz garaż (17,00 m2).
Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie - nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Wymienione zostały wszystkie instalacje, podłogi, ściany, okna, łazienka. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się monitoring.
Mieszkanie jest bezczynszowe - wszystkie opłaty eksploatacyjne wg. zużycia. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą 2 funkcyjnego kotła gazowego.
Idealna oferta dla wszystkich poszukujących alternatywy dla domu - mieszkanie po kapitalnym remoncie, w budynku nie wymagającym nakładów, z ogrodem na wyłączność (ok 570 metrów).
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
cena 385 000 zł - cena i warunki transakcji do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ
Agencja Nieruchomości Kontur 43-400 Cieszyn, Hajduka 10
Osoba prowadząca: Michał Bala
tel. kom. 508 254 460
Więcej ofert na www.kontur.cieszyn.pl
https://www.facebook.com/kontur.cieszyn/