
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć
Wróć
Mieszkanie typu M2 z dużym balkonem ! os. Piastowskie | BEST |
Cieszyn
Zarchiwizowane:
2023-08-13 18:00
Opis
Cieszyn os. Piastowskie
Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,39 mkw położone na 9 piętrze w wieżowcu na osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju z możliwością przedzielenia ( 2 okna ) lub wydzielenia części nocnej, kuchni ( bez okna ), łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Co jest ogromnym atutem to mieszkanie posiada duży balkon !
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska położona na tej samej kondygnacji co mieszkanie.
Lokal w dobrym stanie technicznym, stolarka okienna PCV, łazienka wykafelkowana, w pokoju na podłodze panele, ściany malowane.
Dzięki usytuowaniu na wyższej kondygnacji mieszkanie jest bardzo jasne, słoneczne i widokowe. Mieszkanie sprzedawane bez wyposażenia i umeblowania.
Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy, 2 przedszkola, restauracja, przystanki komunikacji miejskiej, liczne place zabaw, siłownie plenerowe itp.
Cena sprzedaży: 229.000 zł
Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, bądź zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanych celem sfinansowania zakupu !
Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności ( podatek PCC, opłaty notarialne, prowizja biura).
Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625
Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn