Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Kompeksowa obsługa księgowo-kadrowa

Międzyświeć
Zarchiwizowane: 2017-12-21 12:11
Ogłoszenie użytkownika
MAVAT
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 78

Opis

Biuro rachunkowe MAVAT to rzetelność, nowoczesność i fachowe podejście do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu. Oferta naszego biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie powiatu cieszyńskiego, bielskiego i okolic.
Zajmujemy się kompleksową obsługą księgowo - podatkową, a także obsługą kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności.
To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do Klienta, inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność i poufność dokumentów, czy też kompleksowość oferowanych usług.
Umożliwiamy korzystanie z bezpłatnego programu do wystawiania faktur i prowadzenia rozliczeń z klientami. Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 61973/2013. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności, co zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom. Jednocześnie stale poszerzamy swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w organizowanych szkoleniach.

ZAPRASZAMY DO NOWEGO BIURA
MIĘDZYŚWIEĆ UL. ISKRZYCZYŃSKA 7 (BUDYNEK ADAMEX)
Wróć

Ogłoszenia promowane