Junior IT Recruiter / Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Kraków
Ogłoszenie użytkownika
Dotcommunity Sp. z o.o.
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 719

Do tworzonego właśnie w Cieszynie zespołu rekrutacyjnego poszukujemy Kandydat-a/ki na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji.

Firma dotCommunity od kilku lat działa na polskim rynku rekrutacyjnym, przede wszystkim w branży IT. Naszymi klientami są zarówno mniejsze lokalne firmy, jak i międzynarodowe koncerny. Siedziba główna firmy mieści się w Krakowie, nowy zespół rekrutacyjny jest właśnie tworzony w Cieszynie.

Obowiązki:

Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych przede wszystkim w branży IT
Wykorzystywanie wewnętrznej bazy danych oraz portali społecznościowych (Linkedin, GoldenLine) do identyfikowania potencjalnych Kandydatów

Administracja i aktualizacja firmowej bazy Kandydatów

Selekcja oraz weryfikacja nadesłanych przez Kandydatów aplikacji

Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami oraz sporządzanie ich profili zawodowych (w języku polskim oraz angielskim)

Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń o pracę

Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i Klientami wewnętrznymi naszej firmy

Wymagania

Konieczne:

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Samodzielność i kreatywne podejście do pracy

Motywacja do rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji

Umiejętności sprawnego pozyskiwania informacji oraz poruszania się po sieci

Dobra organizacji pracy własnej

Dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (9:00-17:00)

Wykształcenie wyższe (preferowane Psychologia, ZZL)

Będące dodatkowym atutem:

Minimum roczne doświadczenie w agencji doradztwa personalnego, rekrutacyjnej lub pośrednictwa pracy, niekoniecznie w obszarze IT

Zainteresowanie nowymi technologiami, produktami i usługami rynku IT

Innowacyjne podejścia do poszukiwania najlepszych rozwiązań rekrutacyjnych

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie, składające się z części podstawowej oraz bardzo atrakcyjnego systemu premiowania

Prywatną opiekę medyczną

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę

Szkolenia wdrażające w obszarze rekrutacji oraz IT

Możliwość uczenia się od doświadczonych Rekruterów

Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez zewnętrznych trenerów

Przyjazna oraz swobodna atmosfera pracy

Narzędzia pracy (dostępy do kont rekruterskich, laptop, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: dotcommunity@dotcommunity.eu

Ogłoszenia promowane

ox_specjalista-ds-sprzedazy

Specjalista ds. Sprzedaży

Chybie
17-04-2024   09:46
ox_spawacz

Spawacz

Goleszów
18-04-2024   13:30
brak zdjęcia

Praca Usługi Ogrodnicze

Zamarski
15-04-2024   13:52