
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć
Wróć
Dom do remontu w świetnej lokalizacji
Cieszyn
Zarchiwizowane:
2022-10-05 21:00
Opis
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług KONTUR nieruchomości.
Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zabudowaną podpiwniczonym, budynkiem mieszkalnym z lat 30. Dom jest murowany o powierzchni użytkowej ok. 70 m2, do remontu kapitalnego, adaptacji według potrzeb nabywcy.
Dla naszych klientów z portali ogłoszeniowych, zapraszam po więcej zdjęć bezpośrednio na naszą stronę:
http://www.kontur.cieszyn.pl/oferta/1056-1-1/dziegielow-graniczna-dom-do-remontu
Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem do adaptacji o powierzchni zabudowy ok. 125 m2, posadowiony jest na pochyłej działce w kształcie trapezu, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 1465 m2. Na działce jest również budynek gospodarczy/ szopa.
Budynek był ogrzewany za pomocą kotła gazowego/węglowego. Instalacja centralnego ogrzewania starszego typu tzn. rury stalowe i grzejniki żeliwne, kocioł gazowy atmosferyczny- starego typu. Instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna starego typu do wymiany.
W domu znajduje się gaz, prąd, woda miejska oraz dwukomorowe szambo.
Działka jest pochyła w kształcie trapezu, orientacyjne wymiary: front o szerokości 27 m oraz długości ok. 50 m z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej, gminnej, ulicy Granicznej.
Najbliższe sąsiedztwo to głownie zabudowa jednorodzinna.
Dobra lokalizacja z bliską odległością do przejścia granicznego z Czechami w Lesznej Górnej ok. 1 km, a do Trzyńca 5,5 km. Do sklepu i paczkomatu jest 1 km, do Szkoły Podstawowej ok. 2,4 kilometra. Odległość do Cieszyna i Ustronia to 9 km, około 15 minut.
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !
CENA 275 000 PLN
Cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z przeniesieniem własności nieruchomości tj. opłaty notarialne, podatek PCC oraz prowizja biura nieruchomości.
Polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji:
Sebastian Trombik
600 203 268
KONTUR Nieruchomości
Cieszyn, Hajduka 10 (Dworzec PKP)
Więcej ofert na www.kontur.cieszyn.pl
https://www.facebook.com/kontur.cieszyn
Przykładamy szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, jednak nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.