Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Docieplenia Pianą PUR, izolacje natryskowe

Południe Polski
Zarchiwizowane: 2017-12-22 12:24
Ogłoszenie użytkownika
HAD-BUD Krzysztof Haduch
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 111

Opis

Firma HAD-BUD oferuje nowoczesną technologię natrysku piany PUR otwarto- oraz zamkniętokomórkowej.

Co daje izolacja pianą poliuretanową?
- Oszczędność - zastosowanie pianki oznacza znaczny spadek kosztów energii w stosunku do izolacji tradycyjną metodą (nawet 50% niższe koszty za energię!)

- Szczelność - system izolacji natryskowej gwarantuje ograniczenie straty ciepła zimą, a latem ochronę przed nadmiernym nagrzaniem, to nic innego jak ciepłe pomieszczenia w zimie, chłodne wnętrza w upały oraz czyste powietrze wewnątrz - wolne od sezonowej wilgoci, alergenów i zanieczyszczeń

- Lekkość - w porównaniu do izolacji tradycyjnymi materiałami, pianka zapewnia zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów, ścian oraz ich wzmocnienie

- Trwałość - pianka PUR nie zmienia swoich właściwości, nie utlenia się, nie kurczy, nie opada

- Wygłuszenie budynków - właściwości pianki poliuretanowej doskonale tłumią dźwięki , dzięki temu popularne jest jej zastosowanie w studiach nagrań, kinach domowych, gabinetach lekarskich czy salach wykładowych

- Paroprzepuszczalność - oznacza, że mimo izolacji konstrukcja dachu \'\'oddycha\'\', gwarantując tym samym dobrą jakość powietrza

- Ekologia i bezpieczeństwo - pianka poliuretanowa nie pyli, nie emituje też szkodliwych substancji. Ma odporność na pleśnie i grzyby, nie wywołuje reakcji alergicznych, nie posiada właściwości rakotwórczych, ostrego zapachu przy natrysku i jest bezwonna w czasie użytkowania budynku (najbardziej przyjazny produkt tej gałęzi na rynku światowym, spieniany jest parą wodną). Jest idealnym zabezpieczeniem przed kurzem i pyłkami, oraz nie jest atrakcyjnym środowiskiem dla gryzoni i insektów. Ponadto, piana nie zawiera związków typu CFC i HCFC tzw. freonów (zakazanych w większości krajów) które są odpowiedzialne za destrukcję warstwy ozonowej.

Zawsze pracujemy rzetelnie i profesjonalnie, by zapewnić naszym wymagającym Klientom pełne zadowolenie z rezultatów naszej pracy.
Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się zaproponować optymalne rozwiązanie danej inwestycji.
Wszystkie materiały kupujemy bezpośrednio od producentów omijając pośredników, co bezpośrednio przekłada się na niskie ceny.
Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają niezbędne Certyfikaty i Świadectwa dopuszczające ich stosowanie w Polsce.
Stosowana przez nas piana poliuretanowa PUR powoduje, że docieplone elementy budynków pozbawione będą mostków termicznych a termo i hydro izolacja fundamentów, stropów czy piwnic zapewni im całkowitą szczelność pozbawioną łączeń przy zachowaniu przenikania pary wodnej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację oraz wstępny pomiar i wycenę inwestycji
500-425-246 lub 512-512-634

Wystawiamy faktury VAT.

WARTO ZOBACZYĆ:

www.had-bud.pl (nasze realizacje w zakładce \"GALERIA\")

oraz:

https://www.facebook.com/hadbud82/
Wróć

Ogłoszenia promowane

ox_drobne-prace-budowlane

Drobne prace budowlane

Cieszyn
03-02-2023   17:24
brak zdjęcia

Klimatyzacja, wentylacja , rekuperacja

Zebrzydowice
29-01-2023   18:30
ox_docieplenia-piana-pur-izolacje-natryskowe

Docieplenia Pianą PUR, izolacje natryskowe

Południe Polski, Czechy
11-01-2023   18:52