Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Bajeczny rejs po Karaibach na Święta i Sylwestra!

Skoczów
Zarchiwizowane: 2018-01-22 14:35
Ogłoszenie użytkownika
Family Tour
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 92

Opis

Termin 22.12-31.12.2017, all inclusive - 6442 zł/os. ( wszystko w cenie, płatne dodatkowo 85 euro - wycieczki).

W programie:
-Dominikana - rajska wyspa
-Santo Domingo - poczuj zmysłami stolicę
-St. Kitts - plantacje trzciny cukrowej i egzotyczna dżungla
-Antigua - plaże z białym i różowym piaskiem
-Saint Lucia - najpiękniejsza z Wysp Zawietrznych
-Statek Zenith **** z bogatą formułą All Inclusive!
-polski pilot na pokładzie statku.

Zakwaterowanie:
Zenith **** - Duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2013 r., należący do hiszpańskiego armatora "Pullmantur". Składa się on z 12 pokładów, ma ponad 25 m. wys. i 208 m. dł. Załoga ok. 620 osób. Statek może zabrać na pokład do 1800 pasażerów (przeciętnie 1400 osób).
Kabiny: 720 kabin o różnej wielkości i standardzie.
Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem.
Wszystkie kabiny 2-os. z łazienką (prysznic), w niektórych możliwe dostawki (również w postaci podwieszanych łóżek). W każdej TV, mini-sejf, suszarka do włosów oraz klimatyzacja.
- Kabina wewnętrzna bez okna - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
- Kabina zewnętrzna z oknem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów i mini-sejf. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.
- Kabina zewnętrzna z balkonem - wyposażona jest w podwójne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. W każdej kabinie: łazienka, toaletka, telewizor, suszarka do włosów, mini-sejf oraz balkon. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Madrytu oraz przelot samolotem charterowym na trasie Madryt-Dominikana-Madryt, 1 nocleg w Madrycie w hotelu **/*** ze śniadaniem; zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych) na statku 4* o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin w opcji all inclusive; kabiny 2 os.(możliwość dostawki) z łazienkami (opis kabin i statku j.w), korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Dominikanie i w Madrycie, all inclusive na statku wg opisu jak wyżej, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłat lotniskowych i portowych.

Cena nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy oraz napiwki dla kierowców (ok. 85 EUR), wycieczki po Madrycie, wycieczek fakultatywnych podczas rejsu oraz innych wydatków osobistych.

Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Sprawdź teraz dostępność wolnych miejsc, tel.33-8530733 ,mob.881454500 lub 535100544.
http://www.familysky.pl/
Wróć

Ogłoszenia promowane