AutoCAD

Cieszyn
Ogłoszenie użytkownika
SENSONICS
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 848

Zatrudnimy pracownika do pomocy w sporządzaniu dokumentacji wykonawczej produkowanych urządzeń.
Jeśli opanowałeś lub opanowałaś AutoCAD-a w stopniu podstawowym i masz trochę wyobraźni przestrzennej, aplikuj !!!

Działamy na rynku IT na terenie całego kraju. Realizujemy ambitne projekty, dające mnóstwo satysfakcji. Nie wymagamy doświadczenia, zdobędziesz je u nas. Oferta również dla absolwentów.
Opis stanowiska
- przygotowywanie rysunków wykonawczych 2D (AutoCAD)
- kompletowanie dokumentacji
- zlecanie \"wykonania\" do kooperantów

Od kandydatów oczekujemy
- wykształcenia średniego,
- dobrej znajomości obsługi komputera

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie, prace w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników, udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV (z dołączoną klauzulą: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. \"O ochronie danych osobowych\", Dz.U. nr 133, poz. 833) prosimy przesyłać na adres: praca@sensonics.pl
W tytule wiadomości prosimy umieścić: \"dział handlowy\".

Ogłoszenia promowane

ox_specjalista-ds-sprzedazy

Specjalista ds. Sprzedaży

Chybie
17-04-2024   09:46
ox_spawacz

Spawacz

Goleszów
18-04-2024   13:30
brak zdjęcia

Praca Usługi Ogrodnicze

Zamarski
15-04-2024   13:52